Poznań: Znaleziono ciało w Warcie. Czy to Natalia Lick?

Natalia Lick, plakat
Zwłoki młodej kobiety znaleziono w rzece na wysokości Naramowic 10 kwietnia, przed godziną 16.00 Czy to zaginiona w lutym 19-latka z Poznania?

Na odpowiedź na to pytanie jest jeszcze za wcześnie. Jak informuje „Głos Wielkopolski”, ciało zostało wydobyte z wody, jednak jest w stanie znacznego rozkładu i na razie można powiedzieć tylko tyle, że jest to ciało młodej kobiety.

Na miejscu znalezienia zwłok pracował technik kryminalistyki, był też obecny prokurator i funkcjonariusze z komisariatu wodnego. Teraz trwają prace przy ustaleniu tożsamości kobiety, co ze względu na rozkład ciała nie będzie łatwym zadaniem.

Przypomnijmy, że 19-letnia Natalia Lick zaginęła w nocy z 25 na 26 lutego. Po powrocie ze spaceru z przyjaciółmi wyszła z mieszkania na osiedlu Oświecenia – i przepadła. Zniknięcie dziewczyny odkrył ojciec, który około 6.00 rano wrócił z pracy i zastał otwarte drzwi. W środku były dokumenty i telefon Natalii, ale ona sama znikła.

Policja przeszukała miasto w poszukiwaniu 19-latki, jej przyjaciele i znajomi zorganizowali się w grupy i także szukali jej we wszystkich miejscach, które im przyszły do głowy, rozlepili także plakaty w mieście z jej zdjęciem. Jak dotąd nie dało to żadnych efektów.

Podziel się:

Ostatnio dodane: