Maria Szurczak fot. policja Legnica

Poznań: Zaginęła dziewczyna. Widziałeś ją?

Policjanci z Legnicy poszukują zaginionej 17-letniej Marii Szurczak. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że może przebywać na osiedlu Przyjaźni w Poznaniu. Czy ktoś ją widział?

17-latka 19 listopada wyszła z domu do szkoły i nie powróciła. Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy rozpoczęli poszukiwania i zgodnie z tym, co udało im się ustalić, dziewczyna może przebywać na terenie Poznania w towarzystwie 20-letniego mężczyzny.

Rysopis zaginionej: wiek z wyglądu 19-22 lata, wzrost 185 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, ciemny blond, oczy szare. W chwili zaginięcia Maria Szurczak była ubrana w długi, ciemny płaszcz, czarne spodnie dresowe, sweter typu golf i buty typu glany. Miała też przy sobie telefon komórkowy, kartę bankomatową oraz czarny plecak z naszywką.

Policja prosi, by wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej Marii Szurczak były kierowane do Dyżurnego KMP w Legnicy pod numerem telefonu tel.47 874 15 20 lub 47 874 15 22, na numer alarmowy 112 lub do najbliższej jednostki policji.

Źródło: KMP Poznań

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze