Gural fot. YouTube

Poznań: YouTuber Gural chciał użyć przemocy na PGA? Teraz przeprasza i tłumaczy, że był pijany

Znany YouTuber Gural na jednym z nagrań opublikowanych w serwisie YouTube sugerował, że może użyć przemocy na PGA. Na kolejnym filmie tłumaczy, że “wypił osiem piw”.

Określenie “znany” może być pewnym nadużyciem. Gural niewątpliwie osiągnął sławę, ale prawdopodobnie nie taką o jakiej marzył. YouTuber w zeszłym roku miał proponować seks za pieniądze nieletniej, a kolejną przekonywać do rozebrania się przed kamerką internetową. W związku ze swoją “aktywnością” internetową Gural został zatrzymany przez policję. Śledztwo w jego sprawie zostało umorzone (prokuratura nie mogła ustalić tożsamości poszkodowanych), a sam Gural wrócił do nagrywania filmów na popularnym serwisie wideo.

Na jednym z nagranych filmów YouTuber podpuszczony przez internautów zaczyna opowiadać jaki jest groźny. – Oj stary… Mało o mnie wiesz… Mało o mnie wiesz… – mówi na nagraniu i sugeruje, że na zbliżającym się Poznań Game Arena może dojść do aktów przemocy.

 

Na kolejnym nagraniu YouTuber tłumaczy swoje zachowanie ilością spożytego alkoholu. – Bzdury i głupoty były gadane. Po alkoholu! – zaznacza. – Przecież tam bramki są i każdego tam “trzepią” czy nie ma nic złego – wyjaśnia Gural.

Głos Wielkopolski / NA

0 0 votes
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze