Poznań: Wyjątkowy szewc przechodzi na emeryturę. „Macie prawdopodobnie ostatnią szansę na uratowanie butów u Pana Bogdana”

pan Bogdan fot. ZKZL

„Jeśli przebywacie w okolicy Ognika, to macie prawdopodobnie ostatnią szansę na uratowanie butów u Pana Bogdana” – napisał ZKZL. Grunwaldzki szewc wybiera się na emeryturę po 34 latach pracy w tym samym lokalu.

Trudno w to uwierzyć, bo przecież od kilkudziesięciu lat nasze życie, tak samo jak działalność zawodowa, składają się głównie ze zmian, a już sklepy i zakłady usługowe zmieniają się jak w kalejdoskopie. Są lokale, w których co kilka miesięcy urzęduje ktoś inny i oferuje coś innego…

Ale są też wyjątki i do nich z pewnością należy grunwaldzki szewc, pan Bogdan. Jak poinformował Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych, pan Bogdan prowadzi swoją działalność nieprzerwanie w tym samym miejscu od 1984 roku, czyli od 34 lat! A ZKZL wie to najlepiej, bo to przecież od niego pan Bogdan wynajmuje ten lokal.
„Dzięki jego pomocy wiele par butów poznaniaków otrzymało nowe życie” – przypomina ZKZL. – „Pan Bogdan aktualnie przebywa na emeryturze i powoli kończy swoją pracę jako szewc. Jeżeli przebywacie więc w okolicy Ognika to macie prawdopodobnie ostatnią szansę na uratowanie butów u Pana Bogdana. Dziękujemy za wspólne 34 lata współpracy”.

Zdaniem ZKZL pan Bogdan jest przykładem tego, że najlepszym przepisem na długowieczność są pasja i miłość.

Podziel się: