Poznań: Wielkopolska policja w związku ze śmiercią Dominika Sikory poszukuje Olgierda Michalskiego

Olgierd Michalski 2
Policjanci z Poznania publikują wizerunek podejrzewanego o ciężkie uszkodzenie ciała, które mogło doprowadzić do śmierci Dominika Sikory. Wszystkich, którzy wiedzą, gdzie przebywa poszukiwany mężczyzna, proszą o pilny kontakt.

W związku ze sprawą śmierci Dominika Sikory – sportowca, zawodnika KS Sobieski Poznań, jest poszukiwany Olgierd Michalski lat 42, zameldowany w Poznaniu, przy ul. Biskupińskiej.

Wymieniony jest podejrzewany o ciężkie uszkodzenie ciała, które doprowadziło do śmierci Dominika Sikory. Każda osoba, która zna miejsce pobytu poszukiwanego może to zgłosić policjantom z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu – tel. +48 796 658 459

Funkcjonariusze, którzy prowadzą śledztwo otrzymali zgodę prokuratury na opublikowanie zdjęcia podejrzanego i podanie do publicznej wiadomości jego danych personalnych. Wniosek o list gończy jest procedowany przed sądem rejonowym w Poznaniu. Otrzymanie listu gończego umożliwi policjantom prowadzenie poszukiwań także poza granicami Polski.

Dominik Sikora, znany poznański zapaśnik, zmarł w piątek 31 stycznia w jednym z poznańskich szpitali. Znaleziono go nieprzytomnego w nocy z soboty na niedzielę 25-26 stycznia na Starym Rynku, ze śladami pobicia. Wiadomo, że bawił się w jednym z klubów na rynku. Gdy w nocy z niego wyszedł, kamera monitoringu zarejestrowała, że szedł za nim barczysty mężczyzna i dwie kobiety. Następne ujęcie pokazało już tylko leżącego na bruku, nieprzytomnego zapaśnika.

KWP, el