Poznań: Poszukiwany sprawca naruszenia nietykalności cielesnej dziecka

poszukiwany fot. policja

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Północ poszukują sprawcy naruszenia nietykalności cielesnej małoletniej dziewczyny w tramwaju linii nr 12.

Do zdarzenia doszło 18 maja tego roku około godz. 19.00, w tramwaju linii numer 12, jadącego w stronę os. Jana III Sobieskiego w Poznaniu. Kamera monitoringu zarejestrowała osobę mogącą mieć związek z tym zdarzeniem.

Podejrzewany wszedł do tramwaju na przystanku Most Teatralny. To mężczyzna w wieku ok. 50 lat, szczupłej budowy ciała. W dniu zdarzenia ubrany był w koszule koloru niebieskiego w kratę, kamizelkę koloru szarego, jasne spodnie, na głowie miał szarą czapkę z daszkiem, a na twarzy maseczkę. Mężczyzna usiadł przodem w kierunku jazdy, przy oknie po lewej stronie, w środkowej części tramwaju.

Każdego kto rozpoznaje mężczyznę ze zdjęcia lub posiada istotne informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, prosimy o kontakt z policjantami z Północy. Można dzwonić pod numery telefonu: 47 77 146-87 (prowadzący sprawę) lub 47 77 146-11 (dyżurny).

Źródło: KMP Poznań