Poznań: Poszukiwania Natalii Lick trwają. Co udało się ustalić?

Natalia Lick fot. policja
Wczoraj poszukiwacze przeszukali grody działkowe „Głuszynka”, dziś przeszukują tereny nadwarciańskie. mają nadzieję, że uda im się znaleźć jakiś ślad Natalii Lick.

Jak informuje „Głos Wielkopolski”, społecznicy szukający dziewczyny otrzymali informację, że osoba bardzo podobna do zaginionej była widziana w okolicach ogródków działkowych „Głuszynka” niedaleko Krzesin. Niestety, nie udało się jej tam znaleźć.

Nowych informacji nie ma także policja, która prowadzi w tej sprawie śledztwo.

Dziś ochotnicy przeszukują tereny nad Wartą. Rozpoczynają około 12.00 na wysokości ulicy Obrzyca. Chcą przeszukać cały ratajski odcinek brzegów Warty. Wcześniej przeszukali Starołękę i Franowo, sprawdzili bunkry, ale ich poszukiwania nie dały żadnych efektów.

Przypomnijmy, że Natalia Lick ma 160 centymetrów wzrostu, jest szczupła i drobna, ma długie, ciemne włosy. Ostatni raz była widziana wieczorem 25 lutego na osiedlu Powstań Narodowych, gdzie spacerowała z przyjaciółki. Była wówczas ubrana w zieloną, welurową kurtkę, jeansy i czarne trampki z wzorem z płomieni.

Każdy, kto ma informacje mogące pomóc w poszukiwaniach dziewczyny, proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji Poznań – Nowe Miasto pod nr 47 77 123 11 lub 47 77 123 13.

Podziel się:

Ostatnio dodane: