Jessica Mensfeld

Poznań: Poszukiwana Jessica Mensfeld

7 stycznia około godziny 9.00 rano wyszła z domu w Poznaniu i ślad po niej zaginął. Do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Ma 15 lat, 168 cm wzrostu, długie do pasa ciemnobrązowe włosy i szczupłą sylwetkę. Kto ją widział?

Jessica Mensfeld zgodnie z wyrokiem sądu powinna przebywać w ośrodku opiekuńczo – wychowawczym. Policjanci ustalili, że mogła wyjechać do Wrocławia do swojego kolegi. Ponadto może posługiwać się poprzednim nazwiskiem Kujawa.

Rysopis zaginionej: wzrost 165 – 168 cm, szczupła budowa ciała, włosy ciemnobrązowe, farbowane z odrostami koloru ciemny blond, długie, do pasa. Zaginiona była ubrana w kurtkę puchową koloru czarno – szarego ze srebrnymi elementami odblaskowymi, spodnie jeansowe koloru czarnego, buty sportowe koloru czarnego ze srebrnymi elementami odblaskowymi, chusta w kratę koloru beżowo – brązowego.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat zaginionej prosimy o pilny kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto – tel. 61 841-23-11/12/13 lub 112.

KMP, el

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze