Poznań: Policja poszukuje tych dwóch mężczyzn. Czy ktoś ich rozpoznaje?

poszukiwani, Wiechowicza fot. policja Poznań

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Północ prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia ciała. Związek ze sprawą mogą mieć dwaj mężczyźni, których wizerunki zarejestrował monitoring. Osoby, które ich rozpoznają, proszone są o kontakt z policją.

Do zdarzenia doszło 12 lipca przed jednym z lokali gastronomicznych przy ul. Wiechowicza w Poznaniu. Jak ustalili policjanci, napastnicy kilkakrotnie uderzali pokrzywdzonego, a w wyniku tego zdarzenia mężczyzna doznał urazu twarzy. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunki mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tą sprawą.

Pierwszy podejrzewany w dniu zdarzenia ubrany był w szary t-shirt, krótkie spodnie jeansowe i sportowe buty. Miał torbę typu nerka przewieszoną na pasie, a cechą charakterystyczną jest tatuaż na prawej nodze i ręce. Natomiast drugi mężczyzna miał na sobie szary t-shirt z napisem „PitBull”, długie spodnie jeansowe, czarne sportowe buty.

Osoby rozpoznające prezentowane wizerunki proszone są o kontakt z policjantami pod numerami telefonów 47 77 146 42 lub 47 77 146 11.