Poznań: Co kryje się za śmiercią byłego dyrektora POSUMu? Radna Lewicy się boi

Tragicznie zmarły Piotr Nycz, planował pojawić się dzisiaj na sesji rady miasta. Były dyrektor POSUMu chciał się bronić przed stawianymi mu zarzutami. W jego imieniu dzisiaj na sesji wystąpiła radna Lewicy, Halina Owsianna.

Były dyrektor POSUMu był pod lubą CBA, które zdecydowało się poinformować o sprawie prokuraturę. Nyczowi zarzucano niegospodarność, która mogła doprowadzić POSUM do wielomilionowych strat. Same Centralne Biuro Antykorupcyjne o możliwych nieprawidłowościach w POSUM zostało poinformowane przez… miasto, które sprawuje kontrolę nad Poznańskim Ośrodkiem Specjalistycznych Usług Medycznych.

– Proszę nie mówić, że wy nic nie wiedzieliście! Pozdrawiam od Piotra – mówiła w emocjonującym oświadczeniu Halina Owsianna.

Radna Lewicy, Halina Owsianna skupiła się na planach budowy przez POSUM centrum dla seniorów. Obiekt raczej nie powstanie, a miastu grożą znaczące straty finansowe wynikające z tego faktu. Przedstawiciele miasta wielokrotnie za obecną sytuację obwiniali zmarłego Nycza. Z takim podejściem do sprawy nie zgadzała się opozycja. Radna Owsianny sugeruje, że sprawa ma drugie dno, jednak szczegóły nie są na chwilę obecną znane.

– Ja muszę to powiedzieć, ponieważ ja nie mogę z tym żyć! Ja się też zwyczajnie boję! – zakończyła radna.

0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze