Tragiczny finał poszukiwań. Ciało mężczyzny znaleziono w jeziorze

zdjęcie ilustracyjne fot. Sławek Wąchała

Funkcjonariusze policji i straży pożarnej z powiatu międzychodzkiego prowadzili poszukiwania zaginionego mieszkańca gminy Chrzypsko Wielkie. Jego ciało znaleziono w jeziorze Chrzypskim w pobliżu Łężeczek.

Mężczyzna zaginął 14 maja. Jak poinformowali jego krewni wieczorem tego dnia na Facebooku, wyszedł z domu w niedzielę po południu i nie wrócił. Ostatni raz był widziany w Łężeczkach, a krewni prosili o pomoc wszystkich, którzy mają informacje o miejscu pobytu mężczyzny. Zgłosili też jego zaginięcie na policję.

Jak informuje Głos Wielkopolski, 15 maja w poszukiwania włączyli się strażacy, w tym także Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Wodno-Nurkowego z Poznania – i już rano znaleźli ciało mężczyzny w jeziorze Chrzypskim, właśnie w okolicach Łężeczek.

Policjanci na miejscu zdarzenia wykonali odpowiednie czynności, jak powiedziała mł. asp. Justyna Rybczyńska, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Międzychodzie. teraz o dalszych działaniach zadecyduje Prokuratura Rejonowa w Szamotułach.

Podziel się:

Ostatnio dodane: