Policjanci znaleźli poszukiwanego listem gończym. Ukrywał się w gospodarstwie agroturystycznym

fot. Depositphotos (zdjęcie ilustracyjne)

Kryminalni z Trzcianki zatrzymali 34-latka, który był poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Trzciance do odbycia kary więzienia. Znaleźli go w… gospodarstwie agroturystycznym.

– Mężczyzna był poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Trzciance za uszkodzenie mienia oraz kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości – informuje Karolina Górzna-Kustra, oficer prasowa czarnkowsko-trzcianeckiej policji. – Za przestępstwa, których się dopuścił został skazany na karę jednego roku pozbawienia wolności.

Jednak mężczyzna zamiast udać się do więzienia – zniknął i kryminalni z trzcianeckiego komisariatu zaczęli go szukać. Po wielu staraniach wykryli tymczasową kryjówkę poszukiwanego – okazało się nią… gospodarstwo agroturystyczne.
– W środę, 17 maja br., pojawili się na terenie gospodarstwa agroturystycznego w gm. Trzcianka, gdzie zapukali do pokoju, w którym według ich ustaleń miał przebywać poszukiwany – wyjaśnia Karolina Górzna-Kustra. – Zaskoczony otworzył im drzwi. Mężczyzna został zatrzymany, a następnie trafił do więzienia, gdzie będzie odsiadywał zasądzony wyrok.

Podziel się:

Ostatnio dodane: