Reklama

Policjanci poszukują zaginionego Piotra Pawlaczyka

Policji z Komisariatu Policji w Czerwonaku poszukują zaginionego Piotra Pawlaczyka. Mężczyzna 2 stycznia br. wyszedł z domu i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby, które posiadają informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z policjantami.

Policjanci z Komisariatu Policji w Czerwonaku poszukują zaginionego 46-letniego Piotra Pawlaczyka. Mężczyzna 2 stycznia br. ok. godz. 9:00 wyszedł z miejsca zamieszkania w Koziegłowach, nie poinformował bliskich gdzie się udaje i do chwili obecnej nie nawiązał z nimi kontaktu.

Rysopis:

Wzrost ok. 180 cm, krępej budowy ciała, włosy krótkie, koloru ciemny blond. W chwili zaginięcia ubrany był w ciemne spodnie oraz kurtkę koloru zielonego lub czarnego.

Wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca przebywania osoby zaginionej prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji w Czerwonaku pod numerem 61 84 149 40, 722-29-29-29 lub numerem alarmowym 112.

Autor: KMP

data-matched-content-rows-num="8,4" data-matched-content-columns-num="1,4" data-matched-content-ui-type="image_stacked,image_stacked"

Dodaj komentarz

avatar