Policja szuka zaginionego 85-latka

fot. Depositphotos (zdjęcie ilustracyjne)

Leszczyńscy policjanci prowadzą czynności w sprawie zaginięcia 85-letniego Stanisława Picza. Mężczyzna ostatni raz był widziany 20 października przy sklepie spożywczym w Łoniewie w gminie Osieczna. Później ślad po nim zaginął.

Stanisław Picz, jak ustalili policjanci, od około miesiąca prowadził wędrowny tryb życia po okolicznych miejscowościach. Najczęściej można go było spotkać między miejscowościami Trzebania – Osieczna – Łoniewo. Mężczyzna miał ze sobą rower typu składak, koloru niebieskiego, i psa. Nie utrzymywał kontaktu z rodziną i nie przyjmował od nikogo pomocy. Ostatni raz był widziany 20 października na ławce przy sklepie spożywczym w miejscowości Łoniewo w gminie Osieczna.

Rysopis: wiek z wyglądu 80 lat, wzrost 170-180 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, siwe, odrośnięte, nieuczesane, widoczne braki w uzębieniu, zarost – brak lub lekko widoczny.

Ubiór: długi płaszcz lub kurtka do kolan koloru beżowego lub zielonego (odzież brudna, niechlujna), spodnie i buty w kolorze czarnym, czapka z daszkiem w kolorze beżowym.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zaginionego lub mogą pomóc w jego odnalezieniu, proszone są o kontakt z leszczyńską policją pod numerem 47 77 31 655.

Podziel się: