Policja poszukuje matki z dzieckiem. Mąż: „Obiecała mi że zabije siebie i Lene jeśli będę ją chciał zabrać”

zaginione fot. KPP Kościan
Policjanci z Kościana rozpoczęli poszukiwania matki i jej dziecka, które wyszły dzisiaj z domu około 9 rano i nie ma z nimi kontaktu.

– Poszukujemy zaginionej mieszkanki Kościana Sandry Ptaszyńskiej oraz jej córki Leny. Kobieta wyszła z córką z domu 17.09.2019r. około godz. 9:00 i od tej pory nie ma z nią kontaktu – tej treści komunikat opublikowali dzisiaj policjanci z Kościana.

Ze względu na to, że nie minęły 24h od zniknięcia postępowanie policjantów jest dość zaskakujące. W tym samym czasie na facebooku męża zaginionej pojawił się dramatyczny wpis: – Błagam wszystkich znajomych, Sandra uciekła z Lenka. Może jej się stać krzywda. Obiecała mi że zabije siebie i Lene jeśli będę ją chciał zabrać.

Rysopis zaginionej kobiety: wzrost ok. 165cm, wiek – 41 lat, szczupłej budowy ciała, włosy ciemne do ramion. Kobieta wyszła z domu ubrana w zieloną bluzkę z długim rękawem, ciemne spodnie i sportowe buty.

Rysopis zaginionej dziewczynki: wzrost około 110cm, wiek – 3 lata, włosy jasne, kręcone. Dziewczynka ubrana była w białą bluzę polarową, różowe buty sportowe i różowe spodnie.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionych można przekazywać przez całą dobę do jednostki Policji w Kościanie na nr telefonu 65 5116 211 lub 112.

Źródło: KPP Kościan / Fb

Podziel się:

Ostatnio dodane: