Paweł Michalski został odnaleziony

policja fot. KMP
Paweł Michalski, dyrektor Centrum Kultury w Wielichowie został odnaleziony. 51-latek przebywa obecnie pod opieką służb medycznych.

Kontakt z zaginionym urwał się w sobotę.  – Po raz ostatni był widziany w Wielichowie jak wyjechał z domu w sobotę do pracy o godz. 6:50. Poruszał się czerwonym rowerem z szarą torbą na bagażniku. Ubrany był w zielone spodnie typu bojówki, koszulę w niebiesko-biało-czerwoną kratkę, buty typu trapery. Mógł mieć przy sobie kurtkę typu moro – relacjonowała rodzina.

Szczęśliwe nagłośnienie akcji pomogło. Policjanci otrzymali wiele informacji od osób, które widziały pana Pawła. – Mamy bardzo dobrą wiadomość, ponieważ poszukiwany przez nas pan Paweł Michalski został odnaleziony. Jest cały i zdrowy. Dzięki informacji, którą wczoraj otrzymaliśmy, udało się zacieśnić krąg poszukiwań i ostatecznie odnaleźć tego zaginionego. Mężczyzna jest znajduje się pod opieką medyczną i najbliższych członków rodziny tak, że czynności poszukiwawcze mamy na chwilę obecną zakończone pozytywnie – powiedział w rozmowie z Radiem Poznań Kamil Sikorski, rzecznik policji w Grodzisku Wielkopolskim.

Źródło: Radio Poznań

Podziel się: