Patrycja Maślanka odnaleziona! Co działo się z dziewczyną?

Patrycja Maślanka została odnaleziona! Jak się okazało kobieta przebywała pod Częstochową. Jej poszukiwania trwały od kilku dni.

Patrycja Maślanka w sobotę, 13 lipca, wsiadła do FlixBusa jadącego z Krakowa do Poznania. Właśnie w Poznaniu miała wysiąść. Jednak nieoczekiwanie, około 4.00 w nocy, zmieniła zamiar i zażądała od kierowcy, żeby ją wysadził w Częstochowie. Ten zgodził się – jak poinformował policję Michał Leman, dyrektor FlixBusa na Polskę i Ukrainę – bo dziewczyna zachowywała się agresywnie i stwarzała zagrożenie dla pozostałych pasażerów.

Tu ślad po dziewczynie się urywał. Nie wiadomo, dlaczego postanowiła wysiąść na przystanku, na którym autobus nie miał się zatrzymywać i który jest położony około 3 km od dworca autobusowego w Częstochowie. Nie wiadomo, dlaczego wysiadła zostawiając wszystkie swoje rzeczy łącznie z telefonem komórkowym. Nie wiadomo też, dlaczego nikogo to nie zdziwiło. Dopiero w Poznaniu jeden z pasażerów wszczął alarm, bo zobaczył pozostawione rzeczy dziewczyny.

Zakrojone na szeroką skalę poszukiwania przyniosły rezultaty. Do rodziny Patrycji zgłosiła się osoba, która twierdziła, że widziała podobną do niej osobę w okolicach dworca Poczesnej (obok Częstochowy). Policja poszła tym tropem i znalazła dziewczynę. Przyczyny jej zachowania pozostają jednak niejasne…

Podziel się!

Dodaj komentarz

avatar