policja fot. policja

Ostrzeszów: W stawie znaleziono ciało kobiety

Według ustaleń policji to zwłoki mieszkanki Ostrzeszowa, która w sobotę wyszła z domu i ślad po niej zaginął. Zaginięcie żony zgłosił dziś rano policji jej mąż.

Na razie wiadomo, że 45-letnia kobieta wyszła z domu w sobotę wieczorem. Planowała odwiedzić znajomych. Gdy nie wracała i nie kontaktowała się z rodziną, krewni zaniepokoili się. Szukali jej u znajomych, ale okazało się, że w ogóle tam nie dotarła. Czekali na nią cała noc, a rano mąż powiadomił policję.

Policja zorganizowała poszukiwania kobiety z pomocą strażaków-ochotników. Zamierzali przejść całą trasę, jaką musiała przemierzyć kobieta idąc do znajomych. niestety, poszukiwania nie trwały długo. Jak informuje Radio Poznań, ciało znaleziono po południu w stawie przy ul. Pogodnej w Ostrzeszowie. To niedaleko domu zaginionej. Zwłoki zauważył jeden ze strażaków-ochotników.

Ciało wydobyto z wody, a miejsce zabezpieczono. Nie wiadomo, czy to był nieszczęśliwy wypadek czy stwierdzono udział osób trzecich – policja nie udziela informacji na ten temat, ponieważ trwa dochodzenie w tej sprawie.

el