Nike i futbolsport.pl sponsorem technicznym Warty Poznań

Firma Nike oraz profesjonalny sklep piłkarski futbolsport.pl będą przez najbliższe 3,5 roku sponsorem technicznym Warty Poznań. Pierwszoligowy klub zacieśnia również współpracę z profesjonalnym salonem piłkarskim futbolsport.pl, oficjalnym dystrybutorem produktów firmy Nike.

Warta Poznań podpisała z Nike i futbolsport.pl umowę, która będzie obowiązywała do czerwca 2022 roku. W myśl porozumienia amerykański producent odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych będzie ubierał pierwszy zespół „Zielonych”, a także wszystkie drużyny młodzieżowe. Warta Poznań należy tym samym do licznej rodziny partnerów Nike, w której są najlepsze kluby piłkarskie świata, takie jak FC Barcelona, Paris Saint Germain, Chelsea FC, Manchester City. Warto też podkreślić, że stroje z charakterystycznym symbolem tzw. łyżwy nosiło aż 10 reprezentacji narodowych podczas ubiegłorocznego mundialu. Nike jest sponsorem technicznym reprezentacji Polski oraz m.in. piłkarskich mistrzów świata, zespołu Francji.

– Jest nam bardzo miło, że pozyskaliśmy do współpracy Wartę Poznań, jeden z najstarszych klubów w Polsce i jeden z największych w Wielkopolsce. Przez 3,5 roku piłkarze „Zielonych” będą ubrani w stroje NIKE które będziemy dostarczać – mówi Rafał Komorowski, dyrektor ds. klientów strategicznych firmy futbolsport.pl, której salon mieści się w Poznaniu przy ul. Szwajcarskiej 1A. – Dla wszystkich zawodników, trenerów, rodziców zawodników z grup młodzieżowych Warty Poznań przygotowaliśmy specjalne oferty na sprzęt piłkarski Nike. Z myślą o kibicach mamy przygotowane koszulki meczowe Warty Poznań, które są już do nabycia w naszym sklepie. Oczywiście stale będziemy powiększali asortyment produktów Nike z herbem Warty oraz gadżetów poznańskiego klubu.

– Została właśnie sformalizowana współpraca, która tak naprawdę trwa już od kilku miesięcy. W tym czasie zdążyliśmy się przekonać o tym, że dostarczany nam sprzęt firmy Nike jest najwyższej klasy. Natomiast nasi partnerzy z firmy futbolsport.pl świetnie znają się na rzeczy i bardzo dobrze orientują się też w potrzebach pierwszoligowego klubu piłkarskiego – mówi Tomasz Wichniarek, dyrektor zarządzający Warty Poznań. – Cieszy nas to, że do połowy 2022 roku będziemy grali w jednej drużynie z Nike i futbolsport.pl.

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze