Sprawdzanie zgód TCF
wtorek, 11 lutego, 2025

Niebezpieczny wypadek na przejeździe kolejowym w Jastrowiu. Dwie osoby trafiły do szpitala

W czwartek przed południem doszło do groźnego wypadku na przejeździe kolejowym w Jastrowiu. Około godziny 11:00 na ulicy Kilińszczaków, niedaleko stacji Jastrowie-Miasto, pociąg kursujący na trasie Poznań-Kołobrzeg zderzył się z samochodem marki Jaguar.

W wyniku kolizji dwie osoby podróżujące Jaguarem – kierowca i pasażerka – wymagały interwencji medycznej. Zostali oni zbadani na miejscu przez ratowników, a następnie przetransportowani do szpitala w Złotowie w celu przeprowadzenia dodatkowych badań.

Szczęśliwie, nikt z osób znajdujących się w pociągu nie odniósł obrażeń. Zarówno maszynista, jak i 20 pasażerów wyszli z tego incydentu bez uszczerbku na zdrowiu.

Policja rozpoczęła dochodzenie w celu ustalenia dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

Źródło: asta24
Strona głównaZłotówNiebezpieczny wypadek na przejeździe kolejowym w Jastrowiu. Dwie osoby trafiły do szpitala