Luboń: BMW potrąciło dziewczynkę. Policja szuka kierowcy

Podziel się!

Do wypadku doszło 27 października na przejściu dla pieszych na ul. Żabikowskiej. Szare BMW potrąciło przechodzącą przez pasy dziewczynkę. Policja szuka kierowcy samochodu i świadków wypadku.

Wypadek początkowo nie wyglądał groźnie, bo dziecko wstało o własnych siłach. Jednak później okazało się, że ma wstrząśnienie mózgu i musiała spędzić kilka dni w szpitalu.

Dziewczynka samego wypadku nie pamięta, jedynie to, że przechodziła przez ulicę, bo jadący samochód zatrzymał się i ją przepuścił. Drugiego, właśnie BMW, nie zauważyła.

Policja zabezpieczyła nagrania z monitoringu i to właśnie dzięki niemu wiadomo, że dziewczynka sama podniosła się po potrąceniu i odeszła. Według relacji jej ojca kierowca samochodu chciał ją odwieźć do domu, ale odmówiła. Nie wezwał natomiast pogotowia ani policji, a to przede wszystkim powinien zrobić, jak uważają rodzice dziecka.

Reklama

Czy kierowca jechał za szybko i dlatego doszło do wypadku? W tym miejscu Żabikowskiej obowiązuje ograniczenie prędkości do 30 km na godzinę. Policja poszukuje świadków tego wypadku i samego kierowcy, by ustalić wersję wydarzeń.

el


Podziel się!

Dodaj komentarz

avatar