Lech Poznań gra ze Śląskiem Wrocław. Uda mu się wygrać? (NA ŻYWO)

Lech Poznań zmierzy się dzisiaj na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław. Teoretycznie faworytem są poznaniacy. Czy piłkarzom Macieja Skorży uda się odnieść zwycięstwo? Zapraszamy do relacji „na żywo”.

Ta relacja jest już zakończona.

• Pełna relacja z meczu:

Lech odnosi cenne zwycięstwo. Tylko jedna bramka w spotkaniu ze Śląskiem

• Koniec meczu! Śląsk Wrocław przegrywa z Lechem Poznań 0:1. Jedyną bramkę zdobył Skóraś.

• Skóraś wycofał piłkę do wbiegającego Karlstroma, który uderza na bramkę Śląska. Piłka po rykoszecie przechodzi tuż obok bramki.

• Ładne uderzenie z dystansu Mączyńskiego. Tuż nad bramką van der Harta.

• Świetna akcja Lecha. Kilka ładnie wymienionych podań, Rebocho dośrodkował w pole karne, uderzał Kownacki, ale Szromnik dał radę odbić to uderzenie.

• Lech wychodzi na prowadzenie! Doskonała zmiana trenera Skorży. Skóraś tuż po wejściu na boisku wbiegł z piłką w pole karne Śląską i pokonał Szromnika!

• Pierwsza akcja Lecha w drugiej połowie i olbrzymie zamieszanie pod bramką Śląska Wrocław. Skóraś dostaje świetną piłkę z głębi pola. Do pomocnika „Kolejorza” wychodzi bramkarz gospodarzy i powstrzymuje ten atak. Dobija Kamiński, ale piłkę z linii bramkowej wybija jeden z obrońców.

• Koniec pierwszej połowy.

• Pierwsza dobra okazja do zdobycia bramki w tym spotkaniu. Kamiński podał do Kownackiego, ten wbiegł w pole karne i zagrał wzdłuż bramki do Amarala. Portugalczyk jednak stracił równowagę tuż przed oddaniem strzału i nie ma bramki dla „Kolejorza”.

• Kolejne 20 minut za nami. Na boisku nic ciekawego się nie dzieje…

• Sześć minut za nami. Lech ma minimalną przewagę. Póki co bez większego zagrożenia pod bramką rywali.