Reklama

Koło: Znęcał się nad 75-letnią matką

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o znęcanie się, zarówno psychiczne jak i fizyczne, nad swoją 75-letnią matką. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące zatrzymany spędzi w areszcie. Grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności.

Policję zawiadomili sąsiedzi. To do nich udała się 75-letnia kobieta zaraz po pobiciu. Jak się okazało, zatrzymany mężczyzna pobił swoją matkę drewnianą laską. Z ustaleń policji wynika, że kobieta już od mniej więcej roku była szykanowana przez syna, jednak dopiero teraz zdecydowała się na złożenie zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa.

– Policjanci, którzy zajęli się sprawą, zebrali bardzo bogaty materiał dowodowy potwierdzający psychiczne i fizyczne znęcanie się nad matką przez zatrzymanego. Śledczy nie mieli wątpliwości, że mężczyzna może być nieobliczalny w stosunku do pokrzywdzonej – tłumaczy Weronika Czyżewska, z wielkopolskiej policji.

Mężczyzna został przesłuchany i już usłyszał zarzuty. Grozi mu pięć lat więzienia. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Fot. KWP

Dodaj komentarz

avatar