Czesuaf zaprasza na imieniny!

Będzie dużo dobrej zabawy, a humor, jak to u Czesuafa, szykuje się niebanalny. Będą też imieninowi goście: Czołówka Piekła, Ovedue Girls i Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn. A wszystko to 8 października w Teatrze Muzycznym.

Kabaret Czesuaf istnieje już ładnych parę lat, bo od 2002 roku. Jak sami o sobie piszą: “doświadczony, ale ciągle jeszcze młody kabaret z Poznania. Prezentujący inteligentny, niebanalny humor dla widzów na scenach całej Polski. Trzej fajni faceci i jedna fajna babka”.

Przez te wszystkie lata grupa stworzyła kilkanaście autorskich programów komediowych, które nie tylko zdobyły serca publiczności, ale też jurorów największych festiwali kabaretowych w kraju. Ich najnowszym zwycięstwem jest zdobycie głównej nagrody w Ryjku w 2017 roku.

Najbardziej rozpoznawalne numery kabaretu to m.in. „Mowa nienawiści”, „Rośliny doniczkowe” i „Ferie w Zakopanem”. Najnowszy program kabaretu nosi tytuł „Rewizyta” i można go zobaczyć na żywo na scenach całej Polski.

Imieniny kabaretu to już tradycja: co roku Czesuaf zaprasza wszystkich swoich fanów na świętowanie imienin w towarzystwie zaproszonych gości. Tym razem oprócz solenizanta wystąpią Kabaret Czołówka Piekła, Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn oraz Overdue Girls.

Imieniny rozpoczną się o godzinie 20.00 w Teatrze Muzycznym w Poznaniu.
Mat. pras. Czesuaf

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze